Sheldon Cooper je jedinečná postava, rovnako ako Penny či Raj. Každá z postáv je natoľko zvláštna, že nie je možné, aby si ich človek aspoň trochu neobľúbil. Obľúbený seriál sa stal najdlhšie bežiacim multi-kamerovým seriálom.
Nevídaný úspech
Držiteľom rekordu bol doteraz seriál Cheers (Na zdravie), ktorý mal 275 epizód. Štafetu však prebrala Teória veľkého tresku a osadenstvo to aj patrične oslávilo. Na Instagrame uverejnili tvorcovia príspevok, v ktorom sa vyjadrili, že sú nesmierne šťastní, že sa im tento míľnik podarilo dosiahnuť.
Herci neskrývajú nadšenie
Úspech okomentovala aj herečka Kaley Cuoco, ktorú poznáte ako Penny: „Som požehnaná, užasnutá a vďačná. Ďakujem každému, kto nám bol posledných 12 rokov oporou.“ K vyjadreniam sa pridal aj Kunal Nayyar známy ako hanblivý Rajesh Koothrappali: „Oficiálne sme sa stali najdlhšie bežiacim sitkomom v dejinách televízie. Predbehli sme seriál Na zdravie a na to si pripíjam. Chlapec z Dillí mení dejiny. Splnil sa mi sen a neviem slovami vyjadriť vďaku a lásku, ktorú ku všetkým cítim.“
Koniec už v máji
Nanešťastie pre všetkým milovníkov tohto seriálu, užiť si budeme môcť už len niekoľko nových častí. Warner Bros. Television a CBS totiž rozhodli, že seriál bude ukončený v máji tohto roka, a to 12. sériou. V Entertainment Weekly síce padlo vyjadrenie, že sa uvažovalo ešte o ďalších dvoch sériách, Jim Parsons sa však rozhodol, že po 12 rokoch je čas rozlúčiť sa a bez Sheldona Coopera by to predsa nebolo ono.
Tvorcovia sľubujú epické finále
Zdá sa teda, že sa budeme musieť zmieriť s tým, že to bude skutočný koniec Teórie veľkého tresku. Warner Bros. Television, CBS a Chuck Lorre spoločne vyjadrili vďaku a fanúšikom odkazujú, že sú vďační za nesmiernu podporu počas natáčania každej z 12 sérií. Seriál si získal srdcia mnohých a tvorcovia sľubujú, že sa môžu tešiť na epické finále.
Stephen Hawking a NASA
Seriál Teória veľkého tresku sa prvýkrát dostal na obrazovky ešte v roku 2007 a aj keď neraz čelil kritike, zožal nemalé úspechy. Zahrala si v ňom nejedna slávna osobnosť, medzi nimi napríklad aj geniálny Stephen Hawking. Zaujímavé je, že na tvorbe sa podieľala aj NASA. Tvorcovia totiž chceli Howardovu cestu do vesmíru vyobraziť čo najdôveryhodnejšie.
people, csfd
Nahlásiť chybu v článku